Ekran LED (nazywany również często telebimem) jest wyświetlaczem zbudowanym z diod. Każda z nich świeci się w określonym kolorze, składając się na pełny obraz widoczny dla odbiorcy. W zależności od ilości diod i zastosowanej technologii może on jednak różnić się  parametrami. Najlepszy obraz (wyraźny i czytelny dla obserwatora) dają te telebimy, gdzie diody umieszczone są blisko siebie (np. P-HD3, który można wypożyczyć u nas).

Nowością na rynku prezentacji multimedialnych są ściany diodowe budowane w technologii modułowej. Każdy element ma niewielkie wymiary i wagę (ułatwiającą transport oraz montaż), ale można je łączyć, tworząc ekrany o wybranych kształtach. Daje to wystawcom wspaniałe narzędzie do zaprezentowania swojej firmy i jej produktów / usług. Nie tylko tworzy wrażenie innowacyjności oraz przyjemnej dla oka biznesowej, chłodnej klasyki, ale również pozwala na zastosowanie tej formy promocji w każdych warunkach.

Wynika to m.in. z samej konstrukcji diod stosowanych w ekranach LED. Energooszczędne, stosunkowo odporne na uszkodzenia, pozwalają uzyskać obraz w doskonałych, nasyconych kolorach. Sprawia to, że są chętnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie wizerunek firmy jest istotny; również wtedy, gdy otoczenie może utrudniać wykorzystanie innych form reklamy. Zaletą ścian diodowych jest całkowita odporność na warunki atmosferyczne, co pozwala z powodzeniem używać je zarówno we wnętrzach, jak i podczas imprez plenerowych.

Kiedy warto wybrać ekran LED?

  • W jasnych pomieszczeniach, gdzie kontrast między treścią wyświetlaną na telebimie i otoczeniem jest mały (np. w trakcie konferencji)
  • Wszędzie tam, gdzie informacje mają dotrzeć do odbiorcy w interesującej formie i zwrócić jego uwagę (np. podczas targów)
  • Na imprezach plenerowych, gdy istnieje niebezpieczeństwo, że słońce może utrudnić  odczytanie wyświetlanych treści
  • Podczas eventów masowych, gdzie nie każdy widz jest w stanie dojrzeć to, co dzieje się na scenie lub boisku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Można u nas zamówić jeden z najnowocześniejszych telebimów P-HD3 o doskonałych kolorach, ostrości obrazu i kontraście. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, a pełniej przedstawimy jego zalety i możliwości wykorzystania.