P-HD3

Nie zadowalasz się byle jakimi rozwiązaniami? Jedziesz na targi i chcesz by twoja firma prezentowała się najlepiej jak to tylko możliwe? Mamy dla ciebie wyjątkową ofertę – jeden z najlepszych ekranów LED dostępnych obecnie na polskim rynku. Poznaj P-HD3.

ekranph3

Telebim P-HD3 jest idealnym rozwiązaniem na konferencje, imprezy we wnętrzach- indoor. Jego zalety to przede wszystkim niespotykana dotychczas rozdzielczość 3mm, dająca wyraźny obraz już z odległości 1m oraz zastosowanie diod SMD BLACK FACE. Dzięki nim nawet przy mocnym oświetleniu obraz jest czytelny dla odbiorców. To idealne rozwiązanie dla firm chcących podkreślić swoją innowacyjność i profesjonalizm.
Ogromną zaletą telebimu jest również technologia ułatwiająca szybki montaż ściany diodowej. Całość składa się z modułów, które można dowolnie łączyć. Poszczególne elementy są lekkie (8,5kg), cienkie i łatwe do przenoszenia oraz zamontowania. Maksymalna wielkość ekranu LED to 60m2, w dowolnym kształcie. Całość zamknięta zostaje w eleganckiej, nowoczesnej obudowie, pasującej do każdego wydarzenia biznesowego i eventu.
Zaprezentuj swoją firmę tak jak na to zasługuje! Wykorzystaj najnowsze technologie ścian diodowych dla budowania wizerunku, dobrej marki i przewagi konkurencyjnej.

P-HD5

Doskonała jakość i ostrość obrazu nawet w pełnym słońcu? Wybierz P-HD5, telebim do zastosowań zewnętrznych (outdoor).

phd5-grafika

P-HD5 to ekran LED który idealnie sprawdzi się na imprezach plenerowych, koncertach, piknikach, zawodach sportowych i występach kulturalnych. Jest odporny na warunki atmosferyczne (słońce, deszcz, wilgoć); wiernie odwzorowuje barwy (nawet przy mocnym oświetleniu). Można go ustawiać w dowolny kształt (również koło) tworząc interaktywne ściany LED. Wyjątkowa, skrętna budowa umożliwia instalację jako ekran wypukły lub wklęsły, który zapewni wspaniałą oprawę multimedialną każdego eventu!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.