Projektory multimedialne

Projektory multimedialne polecamy do zamkniętych pomieszczeń, na takie imprezy jak np. konferencje, sympozja, zjazdy naukowe. Dzięki swoim wysokim parametrom technicznym umożliwiają jasną i czytelną prezentację treści wystąpienia. Nie przegrzewają się w trakcie pracy, pozwalają regulować wielkość obrazu i współpracują z wieloma rodzajami sprzętu.

projektory multimedialne, ledmultimedia, wynajem

Projektory multimedialne polecane są do zamkniętych pomieszczeń, a więc wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń czy zebrań.  

Wysokie parametry techniczne umożliwiają jasną i czytelną prezentację treści wystąpienia, ich niewątpliwym atutem jest regulacja wielkości obrazu, kompatybilność z innymi sprzętami. Ponadto organizator szkoleń ma pewność, że urządzenie nie przegrzeje się podczas pracy. W przypadku wielogodzinnego szkolenia czy konferencji ma to duże znaczenie.

Wypożyczalnia telebimów
LEDMultimedia

Projektory multimedialne można podzielić na trzy grupy: DLP (Digital Light Processing), LCD (Liquid Crystal Display) oraz LCoS (Liquid Crystal on Silicon).

Największa różnica między nimi związana jest z większą szczegółowością obrazu oraz wyświetlaniem kolorów takich jak biel i czerń, co za tym idzie kontrastu. W tym przypadku dobrze prezentuje się projektor multimedialny DLP, ale telebim LCD ma przewagę pod względem płynnego przejścia pomiędzy klatkami video.

Projektory multimedialne LCoS to natomiast nowsza technologia, pozbawiona niektórych wad występujących w projektorach na konferencje DLP i LCD.

LCoS to w skrócie połączenie poprzednich rozwiązań. Na pewno wszystkie trzy sprzęty sprawdzą się na konferencji, organizator musi tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, na czym bardziej mu zależy.

W naszej ofercie znajdą Państwo projektory multimedialne na konferencje najwyższej jakości.

Polecamy wynajem telebimów sprawdzonych i uznanych marek, które od wielu lat z powodzeniem używane są w branży eventowej na całym świecie.