Plazmy

Plazmy wykorzystujemy najczęściej na konferencjach, wystawach oraz targach. Ich parametry techniczne i łatwość instalacji ułatwiają szybkie przygotowanie stoiska. Ich zaletą jest doskonałe odwzorowanie barw i wysoka rozdzielczość, pozwalająca na pokazanie nawet najdrobniejszych szczegółów. Interaktywny obraz, doskonały kontrast i nasycenie kolorów z łatwością przyciągną uwagę uczestników eventu.

Wyświetlacz plazmowy wynaleziono w latach 60. XX wieku i od razu zyskał uznanie.

Obecnie to popularny element wyposażenia na konferencjach, targach, od wielu już lat rywalizujący z ekranami LCD. Wybór to często kwestia gustu, na pewno jednak nie zawiedziemy się na wynajmie plazmy na konferencje.

Plazmy LEDMultimedia, Interaktywny obraz, doskonały kontrast i nasycenie kolorów

Plazma to urządzenie, które posiada wysoką rozdzielczość, pozwalającą na pokazanie nawet najdrobniejszych szczegółów oraz doskonale odwzorowuje barwy. Warto też wspomnieć o niskiej podatności na zniekształcenia obrazu wywołane polem magnetycznym i pełnym kącie widzenia. Do ich zalet, oprócz dobrych parametrów technicznych należy również łatwość instalacji, dzięki czemu można szybko przygotować stoisko.

Wynajem ekranów – LEDMultimedia

Interaktywny obraz, doskonały kontrast i nasycenie kolorów przyciągną uwagę uczestników eventu.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę wynajmu plazm na konferencje, szkolenia, targi, gale. Są to zarówno mniejsze plazmy o rozmiarach  37″, 42″, 50″, 55″,  jak i większe – 103″, 106″ czy 152″.

Posiadamy sprzęty wysokiej jakości od sprawdzonych producentów.  Nasza obsługa techniczna konferencji, czy eventu to dodatkowy atut naszej oferty. Każdy organizator eventu może, więc być pewien, że podczas prezentacji materiałów nie dojdzie do awarii.