O nijakich imprezach zapomina się już po wyjściu za drzwi. Niektóre jednak zostają na długo we wspomnieniach z całą feerią barw, efektów oraz towarzyszącymi im emocjami.

Jeżeli chcesz zostać zapamiętany na dłużej nie wystarczy zwykłe stoisko na targach, sztampowy koncert lub gala zorganizowana według schematu. Zrezygnuj z nudnych, opatrzonych efektów. Postaw na doskonałość, nowoczesność i innowacyjne rozwiązania. Dostarczymy ci je na wskazane miejsce wraz z montażem i uruchomieniem.

Wykorzystaj coś co przyciągnie wzrok i przyszłych klientów. Zamontujemy dla ciebie interaktywne systemy, które poprawią organizację imprezy i ułatwią znalezienie stoiska, stolika lub sali; postawimy ekrany diodowe i całe ściany LED promujące twoje wyroby; uruchomimy oświetlenie, które stworzy odpowiedni nastrój. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej…

Gdzie można wykorzystać nasze technologie?

– Na konferencjach, sympozjach, zjazdach i kongresach. Najczęściej są to imprezy na kilkaset, kilka tysięcy osób.

Tam, gdzie toczą się rozmowy i mają miejsce wystąpienia prelegentów, dobra orientacja w programie i szybka lokalizacja sal to połowa sukcesu. Drugą zapewnią nasze interaktywne systemy pomagające organizować wydarzenia, wyświetlające aktualizowany na bieżąco program obrad i informujące o usytuowaniu pomieszczeń. Na tego typu imprezy polecamy również dedykowane oświetlenie (pomagające stworzyć odpowiednie warunki) oraz ekrany i ściany LED, umożliwiające śledzenie prelekcji. Nasze telebimy można instalować zarówno we wnętrzach, jak i na wolnym powietrzu. W obu przypadkach dają obraz świetnej jakości.

obsługa techniczna konferencji, targów, Agro Tech Kielce 2017 1– Na targach, spotkaniach branżowych i wystawienniczych. Zwrócenie uwagi i przyciągnięcie do stoiska potencjalnego klienta, w sytuacji gdy wokoło wystawia się konkurencja, to duża sztuka. Z nami uda się to bez problemu.

Na targi polecamy ściany diodowe budowane w technologii SMD (dowolny kształt przy zachowaniu świetnej jakości obrazu) oraz oświetlenie zwracające uwagę na stoisko. Stosowane przez nas telebimy pozwalają na wyświetlanie treści reklamowych w pełnym kolorze i z całą gamą efektów specjalnych. Przygotujemy dla ciebie taki projekt promocji firmy na targach, obok którego żaden odwiedzający nie przejdzie obojętnie.

– Wydarzenia artystyczne i biznesowe – gale, premiery, otwarcia wystaw. To wszystko wymaga odpowiedniej oprawy by uczestnicy długo wspominali wydarzenia wieczoru. My przygotujemy ją dla Ciebie.

obsługa techniczna eventów, Balt Expo Gdańsk 2017 1Wykorzystamy do tego nasze ściany plazmowe i diodowe, pozwalające wszystkim uczestniczyć w tym co będzie się działo w centralnym punkcie. Zapewnimy również odpowiednie oświetlenie wraz ze wszystkimi efektami. Wielkość imprezy i jej lokalizacja nie gra roli. Multimedia sprawdzają się zarówno na wielotysięcznych galach, jak również na nieco mniejszych spotkaniach.

– Imprezy firmowe różnego rodzaju. Bez względu na to czy to zwykły wyjazd integracyjny, czy korporacyjne spotkanie podsumowujące rok, należy mu się odpowiednia oprawa. Przygotujemy ją tak, że pracownicy będą opowiadali o niej znajomym.

Wszystkim właścicielom firm, którzy cenią sobie wizerunek swojej marki, polecamy zaawansowane systemy multimedialne, ściany diodowe, ekrany LED oraz systemy interaktywne. Stworzą one wizerunek o jakim marzycie – nowoczesnej, profesjonalnej, otwartej na nowości i dyskretnie eleganckiej firmy. Takiej, w której aż chce się pracować.

Masz pytania, chcesz zobaczyć jaki mamy pomysł na twoją imprezę? Zadzwoń do nas.