O nijakich imprezach zapomina się już po wyjściu za drzwi. Niektóre jednak zostają na długo we wspomnieniach z całą feerią barw, efektów oraz towarzyszącymi im emocjami.

Jeżeli chcesz zostać zapamiętany na dłużej nie wystarczy zwykłe stoisko na targach, sztampowy koncert lub gala zorganizowana według schematu. Zrezygnuj z nudnych, opatrzonych efektów. Postaw na doskonałość, nowoczesność i innowacyjne rozwiązania. Dostarczymy ci je na wskazane miejsce wraz z montażem i uruchomieniem.

Wykorzystaj coś co przyciągnie wzrok i przyszłych klientów. Zamontujemy dla ciebie interaktywne systemy, które poprawią organizację imprezy i ułatwią znalezienie stoiska, stolika lub sali; postawimy ekrany diodowe i całe ściany LED promujące twoje wyroby; uruchomimy oświetlenie, które stworzy odpowiedni nastrój. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej.

Gdzie można wykorzystać nasze technologie?

– Na konferencjach, sympozjach, zjazdach i kongresach. Najczęściej są to imprezy na kilkaset, kilka tysięcy osób. Tam, gdzie toczą się rozmowy i mają miejsce wystąpienia prelegentów, dobra orientacja w programie i szybka lokalizacja sal to połowa sukcesu. Drugą zapewnią nasze interaktywne systemy pomagające organizować wydarzenia, wyświetlające aktualizowany na bieżąco program obrad i informujące o usytuowaniu pomieszczeń. Na tego typu imprezy polecamy również dedykowane oświetlenie (pomagające stworzyć odpowiednie warunki) oraz ekrany i ściany LED, umożliwiające śledzenie prelekcji. Nasze telebimy można instalować zarówno we wnętrzach, jak i na wolnym powietrzu. W obu przypadkach dają obraz świetnej jakości.

– Na targach, spotkaniach branżowych i wystawienniczych. Zwrócenie uwagi i przyciągnięcie do stoiska potencjalnego klienta, w sytuacji gdy wokoło wystawia się konkurencja, to duża sztuka. Z nami uda się to bez problemu. Na targi polecamy ściany diodowe budowane w technologii SMD (dowolny kształt przy zachowaniu świetnej jakości obrazu) oraz oświetlenie zwracające uwagę na stoisko. Stosowane przez nas telebimy pozwalają na wyświetlanie treści reklamowych w pełnym kolorze i z całą gamą efektów specjalnych. Przygotujemy dla ciebie taki projekt promocji firmy na targach, obok którego żaden odwiedzający nie przejdzie obojętnie.

– Wydarzenia artystyczne i biznesowe – gale, premiery, otwarcia wystaw. To wszystko wymaga odpowiedniej oprawy by uczestnicy długo wspominali wydarzenia wieczoru. My przygotujemy ją dla ciebie. Wykorzystamy do tego nasze ściany plazmowe i diodowe, pozwalające wszystkim uczestniczyć w tym co będzie się działo w centralnym punkcie. Zapewnimy również odpowiednie oświetlenie wraz ze wszystkimi efektami. Wielkość imprezy i jej lokalizacja nie gra roli. Multimedia sprawdzają się zarówno na wielotysięcznych galach, jak również na nieco mniejszych spotkaniach.

– Imprezy firmowe różnego rodzaju. Bez względu na to czy to zwykły wyjazd integracyjny, czy korporacyjne spotkanie podsumowujące rok, należy mu się odpowiednia oprawa. Przygotujemy ją tak, że pracownicy będą opowiadali o niej znajomym. Wszystkim właścicielom firm, którzy cenią sobie wizerunek swojej marki, polecamy zaawansowane systemy multimedialne, ściany diodowe, ekrany LED oraz systemy interaktywne. Stworzą one wizerunek o jakim marzycie – nowoczesnej, profesjonalnej, otwartej na nowości i dyskretnie eleganckiej firmy. Takiej, w której aż chce się pracować.

Masz pytania, chcesz zobaczyć jaki mamy pomysł na twoją imprezę? Zadzwoń do nas.