Nagłośnienie

Przygotowując oprawę multimedialną zwracamy również uwagę na wielkość pomieszczenia i jego parametry akustyczne. Taka analiza pozwala nam dobrać odpowiednie nagłośnienie.

Wykorzystujemy najnowsze technologie, pozwalające dźwiękom dotrzeć w każde miejsce sali. Podczas imprez plenerowych dbamy o takie natężenie muzyki, które zapewni dobrą zabawę, a jednocześnie nie będzie ogłuszało. Odpowiednie rozmieszczenie głośników i wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju eventów są gwarancją, że nagłośnienie nie zawiedzie w najważniejszych momentach.

Impreza firmowa, bankiet albo konferencja bez odpowiedniego nagłośnienia?

Impreza firmowa LedMultimedia, bankiet albo konferencja bez odpowiedniego nagłośnienia

To może skończyć się tylko w jeden możliwy sposób – po 10 minutach, kiedy uczestnicy w dalszych rzędach nie zrozumieją żadnego słowa, pewnie zajmą się swoimi sprawami. Kolejna edycja eventu też ich pewnie nie zainteresuje. Dlatego warto zainwestować w odpowiedni sprzęt, wysokiej jakości.

Zobacz całą ofertę: wypożyczalnia ekranów LED

Kupno lub wynajem nagłośnienia należy zlecić profesjonalistom!

Specjaliści od nagłośnienia wiedzą, jak dopasować głośniki czy inny sprzęt do miejsca konferencji, jego wielkości i parametrów akustycznych.

Inne rozwiązanie odnośnie nagłośnienia imprezy sprawdzi się w przestronnej sali konferencyjnej, w hali targowej, a jeszcze inne w klubie estradowym.

Jakie nagłośnienie na imprezy?

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt dostosowany do potrzeb eventu, zawsze będzie to zestaw nagłaśniający sprawdzonego i porządnego producenta. Wynajem ekranów i nagłośnienia, czy wynajem telebimów to tylko część naszej oferty. Niezawodność dostarczanych przez nas produktów to priorytet – nie wyobrażamy sobie sytuacji, kiedy podczas ważnego przemówienia delegata czy organizatora nagłośnienie imprezy nie zdaje próby.

W kategorii wynajem nagłośnienia znajdą Państwo m. in. mikrofony przewodowe, miksery, wzmacniacze, konsolety, głośniki na konferencje.

Obsługujemy nie tylko konferencje, ale i wszelakie inne eventy:  imprezy firmowe, szkolenia, bankiety, gale, przemówienia, prezentacje, koncerty. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie.