Ekrany diodowe

Ekrany diodowe można wykorzystywać zarówno w plenerze (sprawdzą się m.in. w pełnym słońcu), jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Ich zaletą jest bardzo dobre odwzorowanie barw oraz wyraźny obraz o wysokim kontraście. Są łatwe w obsłudze i montażu. Pozwalają tworzyć nietypowe aranżacje (np. wypukłe lub wklęsłe), przyciągające uwagę gości.

Wynajem ekranów diodowych

Branża eventowa w Polsce ma się bardzo dobrze. Organizowanych jest wiele konferencji, targów, szkoleń czy bankietów, nierzadko o międzynarodowym zasięgu, do tego dochodzą nowoczesne obiekty.

W dzisiejszych czasach, kiedy technologia stoi na niesamowitym poziomie, trudno wyobrazić sobie taki event bez oprawy wizualnej.

Przecież prawie każdy ma w domu nowoczesny telewizor, więc brak wizji na konferencji czy gali to dość duże zaniedbanie. Zwłaszcza, gdy u konkurencji jest inaczej. 

Zapytaj o cenę najmu kontaktując się z Nami!

Warto, więc zainwestować w porządny sprzęt, choćby w wynajem ekranów diodowych.

Ich zaletą jest oczywiście możliwość ukazania różnego contentu w wysokiej jakości. Prezentacje, filmy, teledyski w jakości HD, o wysokim kontraście i wiernym odwzorowaniu barw to standard na światowych i polskich konferencjach, szkoleniach czy bankietach. Do tego ekrany diodowe można wykorzystywać zarówno w plenerze. w pełnym słońcu, jak i pomieszczeniach.

Wynajem ekranów diodowych, ledmultimedia

Wynajem telebimów
LEDMultimedia

Warto pamiętać również o atutach estetycznych – duże, nowoczesne ekrany diodowe z pewnością będą stanowić miły element scenerii.

Oferujemy urządzenia w różnych rozmiarach, każdy organizator konferencji znajdzie coś dla siebie.